Aldo - Americká Akita

Nemám zub

09.11.08 | Dneska dopoledne jsem si v klidu ležel na terase, ale pak šla kolem panička a tak nějak furt otravovala že si chce hrát, že jsem se teda nakonec zvednul a šel jí udělat radost. Je fakt, že mě to začalo dost bavit, zvlášť když mě napadlo udělat jí pár novejch děr do svetru. Rafnul jsem co mi síly stačily, škubnul hlavou a rup - najednou mi v puse něco chybí. Šáhnul jsem si tam jazykem  a fakt že jo - přední zub tam nebyl...

Začal jsem přemejšlet co si počnu, ale panička místo aby mě politovala, tak začala nadšeně vejskat a volat ostatní páníčky, aby se honem šli podívat, že prej nemám zub. Potom mi otvírali pusu, ukazovali si na to místo, kde teď nic není a radovali se jak malý štěňata. No nevim co je na tom tak skvělýho, jestli to takhle půjde dál, nebudu mít za chvíli čím dělat skoby na bundách a hlavně - nebudu moct jíst to co bych rád, ale budu muset přejít na kašovitou stravu!

Panička sice ten zub hledala chvíli v trávě, ale jasně že neměla šanci. Navíc nevim k čemu by jí byl - mně ho zpátky nenasadí a sama má svejch zubů dost.