Aldo - Americká Akita

Návštěva v boudě

16.11.08 | Tak mi páníček konečně udělal tu boudu - no nevím, že by se mi nějak zvlášť líbila....Zatím k ní jenom čuchám, ale dovnitř se mi teda fakt moc nechce. Komu se ale bouda hodně líbila, to byl můj mladší děda z máminy strany - Kuba....

Páníčkové mi totiž ráno zmizeli a vrátili se až po obědě. Prý byli někde na výstavě psů - nevím proč, mají přece mě, tak co se jezdí dívat někam na nějaký cizí. Jedině snad, kdyby mi chtěli pořídit nějakou fajn kámošku nebo kámoše, třeba k vánocům, to by se mi líbilo. No a na tý výstavě byli i můj děda s babičkou z máminy strany, tedy chovatelé Štočkovi i s mladším dědou Kubou - a odpoledne přijeli k nám na návštěvu. Je fakt, že trhat pořád ty stejný bundy na páníčkách už mě skoro nebaví, tak vítám každou změnu k ochutnání nějakejch novejch.

Příbuzenstvo přišlo, přineslo mi psí bonboniéru, pochválilo mě jak mi to sluší, trochu jsem je ochutnal, ale Kuba už se hrnul k boudě. Líbila se mu hodně, ale asi se bál dovnitř sám, tak mě popadnul, nastrkal mě tam jako prvního, pak vlez dovnitř i on a svým tělem mi zašpuntoval východ. No odvázanej jsem z toho zrovna moc nebyl, taky si tam moh vlízt sám, ale když už jsme tam byli dva, tak jsem mu aspoň okousal ruce, abychom se nenudili. Když jsme vylezli, začal si Kuba do boudy nosit MOJE hračky, až jsem se lek, že zůstane bydlet s námi. Ale byl to jenom planej poplach, asi mě chtěl jenom našvat, protože mě pak nutili, abych si ty hračky zase vzal z boudy zpátky. To mě samozřejmě ani nenapadlo, ať si je vyndají sami, já mám hraček dost - poschovávanejch po celý zahradě i domě :-)