Aldo - Americká Akita

Byl jsem u doktora

25.11.08 | Tak mě páníčkové zase vzali k doktorovi. Ne že bych tam chodil nerad - jsou na mne hodní, okoušu vždycky pár rukou, olíznu pár obličejů, podrbou mě, dají piškotek ... jenom mě přitom vždycky něco štíplo do zadnice. Ale i tak, za tu srandu to stojí.

Dneska jsem si zase kousnul, zase olízal, ale bylo to bez piškotu a hlavně - chytli mě za přední packu a štípali mě tam. No nic moc, z ordinace jsem odcházel jako skoro chromej třínohej pes...

Pak mě svezli výtahem do místnosti, kterou jsem ještě neznal a tam mi zase něco dělali s přední packou a pak jsem spal...

Do místnosti vešlo 5 kilo zadního hovězího a chtělo si se mnou hrát. Tak jsme se chvíli honili, hovězí se mi schovávalo pod stůl, ale já byl rychlej a čipernej a nakonec jsem ho chytil. A jak jsem do něj kousnul, poznal jsem známou chuť jídla a začal jsem se tím hovězím cpát a vychutnávat každý kousnutí. Bylo krásně libový a voňavý, skoro se rozpouštělo na jazyku a já ho sněd´ úplně celý. Asi to byl dobrej výkon, protože mi celý personál kliniky začal tleskat, pak to tleskání přešlo ve výkřiky Aldo vstávej, a znova tleskání a mlaskání a já se pomalu probouzel, v puse jsem měl jak v polepšovně, hovězí nikde a celej svět se se mnou motal.

Pak mě postavili na všechny čtyři a zase mě vedli ven. No pravda, moc se mi nechtělo, nohy se mi nějak pletly, ale za chvilku už to bylo skoro dobrý, takže jsem už měl zase uši našpicovaný a poslouchal páníčky jak se baví s panem doktorem:  kyčle jsou úplně v pořádku, zátěžový snímek je bez vady a snímek hlezen a růstových zón je taky perfektní, takže váš pes je naprosto v pořádku a je skoro jisté, že nebude mít žádné problémy s dysplazií (teda nevím, jestli si to pamatuju správně, ještě moc dobře neznám cizí termiti)

Každopádně páníčkové měli velkou radost, ještě do večera si o tom pořád vypráví jak to dobře dopadlo, jenže já chudák nevím co, protože jsem to celý zaspal. Příště si budu muset dávat větší pozor, abych neusnul zrovna v tom nejlepším.