Aldo - Americká Akita

ONE AKITA

28.01.09 |

Vážení páníčci, milé americké a japonské akity !

 

Je málo možností, abychom tato dvě krásná plemena viděli na jednom místě v jeden čas, pokud nejsme příznivci výstavního kolotoče, kde je stavíme spíše do pozice soupeřů. Přitom je to taková škoda ! Tak proč to nezkusit také jinak? Pojďme je i sebe vytáhnout na nějaký pěkný srazík, kde si protáhneme nohy lidské i psí.

 

Japonské akita inu nám byli pěknou inspirací svými vycházkami a tak jsme se rozhodli uspořádat výlet krásnou přírodou v okolí Mrákotína na Českomoravské Vysočině jak pro americké akity, tak pro Akita inu. Vycházka se bude konat   21. 2. 2009, v  11:00 hod ( místo srazu bude všem přihlášeným upřesněno e-mailem). Trasa dlouhá přibližně 5-7km bude zakončena v restauraci Na Kovárně, kde máme domluvené posezení jak pro nás, tak pro naše čtyřnohé přátele.

Protože se nám přihlásila jak štěňata, tak veteráni, uzpůsobili jsme trasu i jejich potřebám.. Pokud patříte mezi páníčky, kteří by se rádi zúčastnili, ale nemůžete s námi jít na výlet po lesích, samozřejmě můžete počkat v již zmiňované restauraci, ale i tak je nutné, abyste se nám nahlásili z důvodu rezervace míst v restauraci. Není to důvod, který by Vám v účasti bránil, pokud máte o setkání zájem.

 

Pokud jste se na tuto akci zatím nepřihlásili a zaujala Vás, můžete tak učinit , ale nejpozději do 30.1.2009 a to na e-mailu: americani_cz@centrum.cz  . Ti, kdo se nenahlásí včas s námi samozřejmě můžou na vycházku jít, ale nemůžeme jim zaručit místo v restauraci. Informace  jsou Vám k dispozici i na těchto webových stránkách:

 

http://www.americka-akita-ayrin.estranky.cz/

http://www.samara-bohemia.cz/