Aldo - Americká Akita

Akity v Mrákotíně

21.02.09 | Tak dneska ráno mě páníčkové opět naložili do auta. Už si tolik nestěžuju, protože někdy mě odvezou i na docela fajn výlet.  Jeli jsme,  ani nevím jak dlouho,  bylo dopoledne,  to poznám podle toho,  že jsem ten den jedl jen jednou,  a tak jsem po cestě spal.  Zastavili jsme a za chvilku přijela moje láska veliká  - Ayrin.  Seděla v autě na zadním sedadle, ne v kufru jako já,  ale jako páníčci a dokonce byla připoutaná!

Už jsem se těšil,  že budeme vystupovat,  ale to ne,  to jsme ještě zase pěknou chvíli jeli.  Ale pak - to bylo teprve vzrůšo!  Na místě,  kam jsme dorazili bylo strašně moc akit, některý byly ještě štěňata, ale menší a mladší než já.  Ale jak se báječně rvali, no prostě paráda!!

Za chvilku dorazila Corry, to je další moje velká kamarádka, pak Arishka, Sam, a prostě, abych to nenatahoval, bylo tam daleko víc ženskejch než chlapů, no pro mě naprostá senzace!

Vyrazili jsme na procházku a já jsem byl překvapenej, kolik tam bylo sněhu, to jsem ještě nikdy nezažil.  Nevěděl jsem, že se dá ve sněhu taky plavat, ale dá a jak!!  Pak jsme šli lesem, polem, já číhal na každou příležitost, kdy budu moct na někoho skočit, a často se mi to i podařilo. Zjistil jsem, že moc fajn holka je taky Arishka, sice na mě zase chvíli pouštěla hrůzu, ale už ne tak moc a taky mi to už tolik nevadilo a nakonec se přede mnou začala válet ve sněhu. V tu chvíli jsem ztratil řeč a nevěděl jsem, co mám dělat, úplně mě vyvedla z rovnováhy :-)

Zbytek procházky jsem střídavě plaval ve sněhu a střídavě nadbíhal ostatním a lovil je, ale samo sebou jsem to dělal děsně nenápadně, aby si toho páníček nevšimnul. Tak mi těch 5 kilometrů docela rychle uteklo, a to jediný mě trochu mrzelo, klidně bych bejval ještě chvíli někam šel.... Konec procházky jsme zakončili v restauraci, kde jsem samozřejmě jako vždycky ochutnal, co měli páníčkové na talíři.

No, nevim, kdo tu procházku vlastně vymyslel, ale byl to fakt dobrej nápad, akorát nechápu, proč to takhle není každej tejden???

Pár fotek je přímo tady, kdo chce vidět další, ať mrkne na

http://mexicanothoorn.rajce.idnes.cz/Akity_v_Mrakotine_21.02.2009/

http://ankaras.rajce.idnes.cz/Akity_v_Mrakotine_-_21._2._2009/

http://aldicek.rajce.idnes.cz/akity_v_Mrakotine/