Aldo - Americká Akita

První dojmy

22.04.09 | No tak vám musím říct, že mrňousková je dost dobrá....co k nám přišla, docela vyvádí a vymejšlí samý príma věci a páníčkové už několik nocí pořádně nespí . Nejdřív jsem se pořádně nevyspal ani já, ale zjistil jsem, že když mě v noci přijde otravovat tak stačí dojít za paničkou s výrazem „prosím tě, pojď si pro ni" a panička vstane a hned si ji odvede - a já můžu v klidu bufinkat.

Ale musí se to s ní umět. Předevčírem odpoledne jsem v klidu spal za barákem a ta malá štěkna najednou začala vyvádět, protože kolem našeho plotu šli nějaký cizí lidi, tak jsem jí přines balónek, šoupnul ho k ní čumákem a byl klid. To od páníčků v noci je akorát slyšet: Whisky, nežer tu židli! Přestaň hryzat ty kolečka a koukej spát. Ježišmarjá, ona kouše kabely od počítače. Jauvajs, ta bestie mě nejdřív olizovala a pak mě kousla....

Nápady má ale fakt príma. Třeba mě by nikdy nenapadlo skočit do plastový přepravky s morčatama. A když jí panička vyndala a očistila od pilin a bobků, skočila Whisky k misce s vodou a nádherně zmáčela kus obýváku :-) Je fakt dobrá, to se musí nechat. Ještě ten den skočila na stěnu v obýváku a ožvejkala pár svíček a stihla už i ochutnat dřevěný schodiště. Já se samozřejmě tvářím jako rozumnej a vzorně vychovanej pes, ve skutečnosti ale jenom čekám na příležitost abych se moh´přidat .... a ta určitě přijde!

Jinak na rvaní je to fakt príma kmoška, protože je menší, tak ji vždycky přeperu, nebo uteču - ostatně podívejte se sami: http://www.youtube.com/watch?v=n--skA0EZK0

Whisky se ještě trošku stydí a hlavně neumí moc dobře česky, ale nabídl jsem ji pomoc a tak se snad brzy dočkáte i pár řádek od ní!