Aldo - Americká Akita

Těhotenství naší Whisky

12.08.10 | Tak jsem tak přemejšlel čím se pomstít Whisky za to, že mě nazvala troubou a rozhod´ jsem se vám podrobně popsat jak se naše dospívající slečna postavila k hárání a následnému stavu.

Na jaře to na tu naši holku přišlo, byla fakt hrozně sexy a přitažlivá, lítal jsem za ní s vyplazeným jazykem, jenže jednak mi to docela dost kazili páníčkové a jednak si mě zezačátku ani nevšimla. Místo toho chodila nafoukaně s čumákem nahoru a nakrucovala se dokonce i před cizíma psama!

No samozřejmě jsem dělal co jsem mohl abych ji před těma ostatníma loudilama uchránil, řval jsem na ně za plotem na plný pecky, sledoval jsem Whisky na každým kroku.....jen kdyby se do toho furt nemíchali ti páníčkové.  Nakonec to došlo tak daleko, že nás ani nenechávali spolu na zahradě nebo doma, vždycky jsme museli být každý zvlášť. Prej jsou psi, co při takovýhle křivdě sežerou dveře a stejně se ven dostanou, ale mě samotnýho to nenapadlo a tuhle informaci jsem dostal pozdě.

Vrcholem všeho ale bylo, když se Whisky (venku sama na zahradě) s úlisným pohledem zadívala skrz plot k sousedům na jejich jorkšíra a ve tváři měla výraz:  jééééééé, to je ale náááádhernej peeeejseeeek, to by byly krásný štěňááááátka, to by se mi to lehce roooodiloooo - no stála tam jak vytesaná svatá a nechtěla se hnout, jorkšír se čepejřil za plotem, hrabal zadníma aby ukázal jakej že je chlapák.......prdlajs!!! Když páníčkovi došla trpělivost a vyměnil nás, první co jsem udělal bylo to, že jsem přilít k plotu a bafnul na toho "donchuána", ten zakvičel, uskočil tři metry a zmizel domů :-) Pak už k našemu plotu ani moc nechodil.

Každopádně musím přiznat, že se páníčkům povedlo nás udržet od sebe a tak bylo jasný, že tatínkem nebudu. Teda jasný to bylo mně, Whisky začala bejt zádumčivá, na zahradě se s náma nehonila a když tak jenom kousíček, pak rychle zastavila a s výrazem "musím na sebe být opatrná" si znova lehla a jenom nás sledovala. To by ještě šlo, jenže za nějaký čas přestala i žrát a pořád jenom polehávala - až jsme o ni začali mít strach a páníčci pelášili na veterinu. Tam nejdřív nabrali krev aby vyšetřili všechno co jde a ještě k tomu dělali taky takový divný vyšetření - vyholili Whisky kousíček bříška a jezdili jí tam nějakým nesmyslem. A z toho ta paní doktorka poznala, že je Whisky v pořádku a že se jí chce hrozně čurat!!! To jsou věci!

No jo, jenže Whisky místo aby se po odchodu z veteriny vyčůrala tak začala blbnout: nejdřív jako že bude čůrat, pak ale dosedla úplně na zem jako by se bála aby z ní něco náhodou nevypadlo, pak kolem sebe čuchala jak zběsilá jestli teda opravdu něco náhodou nevypadlo a pak znova - jako že čůrat, sednout, čuchat....no trvalo to dobrejch dvacet minut. Pak se teda konečně vyčůrala a od tý doby začala být lepší a lepší, začala mít dobrou náladu, začala zase normálně žrát a teď je z ní zase ta príma veselá holka jak bývala.

Ale jestli budou muset pokaždý páníčkové při jejím domnělém těhotenství takhle blbnout, tak to je teda docela upřímně lituju :-)