Aldo - Americká Akita

Co je nového

Společné hárání

24.10.10 | Tak vás zase všechny zdravím, Aldík má trochu vypláchnutej mozek a tak se ozývám já. A proč je Aldo bez mozku? No pokud si přečtete pořádně nadpis tak vám to musí bejt jasný.... On teda Aldík přemýšlí, to jo, ale úplně něčím jiným.

Před nějakým časem začala být Sherry taková zádumčivá a trošku divná, pořád se olizovala - no a mně, holce zkušený, to bylo jasný, jde na ní první hárání. Protože mám Aldíka ráda a vím co to s ním posledně dělalo tak jsem se rozhodla, že se přidám, ať je to z jedný vody načisto.

Prcková je ještě dítě, ta z toho nemá rozum, ta se přidat nemohla. A nakonec to bylo moc dobře, protože alespoň někdo moh´ dělat Aldovi společnost, páníčci nás docela důsledně oddělovali a nedali nám žádnou příležitost si s Aldíčkem zašpásovat.

No a Aldo? Pokud byl venku a my vevnitř, běhal s vyplazeným jazykem kolem baráku a snažil se uhlídat, jestli nás páníčkové náhodou někudy nepouštějí ven, pokud byl naopak uvnitř, změnil se v osmačtyřicetikilovou pískací hračku a zvuky z něj vycházejícími plnil celý dům.

Brandy se sice snažila ho rozptýlit co to šlo, ale moc úspěchů neměla. Aldík prostě přepnul na jiný level a snad jen v noci, kdy mohl vyjímečně spát s páníčkama v ložnici (zmetek protekční!!!) byl trošku klidnější. Ale ráno to byl zase vilnej otlema s myšlenkama jen na to jedno. Marně mu páníčkové vysvětlovali, že Sherry je ještě mladičká a teda jako skoro pod zákonem, marně mu překládali misky se žrádlem - Aldík se skelným pohledem buď lítal kolem domu nebo pískal uvnitř.

Naštěstí pro něj nás páníčkové vzali na výstavu do Dortmundu, ale jen na čumendu, protože v tomto stavu nás vystavovat nechtěli, a tak se Aldíkovi na tři dny ulevilo. A Sherry to navíc jistě udělalo radost, protože její mamča vyhrála v Německu skoro všechno co mohla. Podrobný výčet jejího veleúspěšného víkednu je na našich ofiko stránkách.

Teď už je situace o mnoho lepší, Aldík má sice ještě občas pocit, že by bylo krásné být otcem štěňátek, ale obě už mu dost rázně vysvětlujeme, že vhodná doba je nenávratně pryč.