Aldo - Americká Akita

Zahnal jsem dva velký psy

09.11.08 | Dnešek byl celkem fajn den - sluníčko svítilo, na žádnej „skvělej" výlet jsme nejeli, dopoledne jsme pokecali s pesama a fenama na louce, jídlo taky ušlo (i když by ho mohlo být víc). A navíc jsem se odpoledne projevil jako velkej hrdina - zahnal jsem dva velký psy!

Šli jsme si tak lesem, já si žvejkal větvičky a probíhal křovím a najednou páníčkové zpozorněli, koukali někam do lesa, zavolali mě k sobě, chytili mě a pomalu se mnou ustupovali z cestičky. Nevěděl jsem, jestli to není nějaká nová hra, tak jsem je zkušebně párkrát kousnul, ale hrát si nechtěli...

A potom jsem je uviděl - dva velký, ale fakt veliký psy a na zádech jim seděli lidi! No nedivím se, že se páníčkové báli, ale já ne. Zase mi z pusy vyhafnul ten zvláštní hlubokej štěk a navíc to ve mně začalo i tak divně bublat (páníčkové pak říkali něco o vrčení) a taky tak hluboko. No dělal jsem co jsem moh´ a ty velký psi se mě asi dost hodně báli, protože ocasy měli furt svěšený dolu a když šli kolem nás, tak se na nás ani nepodívali.

Když odešli, tak se páníčkové začali bavit o tom, jak jsou koně veliký zvířata. No nevím, ještě všechna psí plemena pořádně neznám, ale tohle byly fakt kusy.