Aldo - Americká Akita

Povýšil jsem!

13.11.08 | Od malička chodím do školy, prej abych byl poslušnější. Páníčkové tý škole říkaj´ cvičák a je pravda, že když za mnou běhají a snaží se mě chytit při hře s ostatníma psama, že se docela proběhnou.

Občas mě tam zavolaj´ k sobě a nutěj´mě sedat, lehat, vstávat (což samozřejmě umím, ležím celou noc, sedám si, když jsem unavenej a vstávám když chci běhat), nejhnusnější je ale povel „ke mně", ten mě fakt nebaví, protože mě zdržuje a odvádí od mnohem důležitějších věcí.  

Kolem je totiž spousta psů, já navazuju nový známosti  s fenečkama, ale hlavně - furt tam běhám a s ostatníma psama docela slušně zápasíme. Samozřejmě mi to zezačátku moc nešlo, byl jsem ještě mrňavej a tak mě vždycky ostatní přeprali, ale trochu jsem v poslední době zesílil a hlavně jsem se dost zdokonalil, takže už je i hodně psů, který v zápase porážím. Ještě to není dokonalý, ale lepším se.

Za svou snahu a píli jsem byl dnes večer odměněn - cvičitelka řekla, že můžu postoupit do mírně pokročilých. Asi se jí líbí můj styl, tak jenom doufám, že jí nezklamu a ostatní přeperu. Tak mi držte palce :-)