Aldo - Americká Akita

Umím plavat!!!

07.12.08 | ...teda skoro. Byli jsme na prímový procházce v takovým údolí, kde tek´ potok. Sice pršelo, ale i tak mě ta tekoucí voda strašlivě přitahovala. Naštěstí mě páníček dovolil, abych se jí pokusil všechnu vypít (nešlo to, furt tekla nová a nová) a taky jsem se v ní moh´ i vyráchat. Teda, řeknu vám, je to lepší než v loužích, i když ty mají taky něco do sebe (třeba bahníčko), ale potok je potok. Bublá to, hučí to, plavou tam klacíčky, dá se strkat čumák pod vodu a dá se jít skoro celá procházka vodou. No vlastně dala by se, kdyby páníčkové nebyli sobci a nenutili mě jít po suchu.

Proto jsem musel náležitě využít těch chvilek, kdy jsem byl do vody vpuštěn, takže jsem běhal, máchal packama (ono je to totiž zákeřný v tom, že nikdy nevím kam vlastně šlapu), honil klacíčky a žral bubliny - bylo to super. Nevím jestli to, že mi byla voda do půli pacek se dá nazvat plaváním, ale já myslím, že jo. Kromě toho jsem jednou nějak nešikovně šlápnul a najednou se mi packy propadaly a propadaly a pod nima furt nic a já měl vodu už po krk a vykulený oči a pak teprve jsem na něco došlápnul a to mě zachránilo. Vyškrábal jsem se ven celej mokrej, oklepal jsem se, ale i potom jsem měl na sobě nějak moc mokro, takže mi při chůzi tak nějak divně vystřelovala do vzduchu levá zadní... A jestli teda tohle nebylo plavání, tak už nevím. Jo, a páníčkové, místo aby mi z tý vody pomohli , tak se celou dobu smáli jak kreténi!

Pak se mi do vody nějakou chvilku nechtělo, ale zvědavost a má přirozená láska ke všemu, v čem se dá zasvinit nebo aspoň zmáčet, zvítězila. Vlítnul jsem tam znova, ale už jenom na pár temp a pak už jsme definitivně museli domů. Před usnutím jsem ještě zaslechl, jak panička říká do telefonu že jsem se prý maličko topil, ale já myslím, ba ne, VÍM, že přeháněla.

A tady jsou videa:    http://www.youtube.com/watch?v=ktxvXQBxIx4

http://www.youtube.com/watch?v=uc6JDjiZues